SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Administration
tr: Yönetim

en: Help
tr: Yardım

en: Modules
tr: Modüller

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Blue
tr: Mavi

en: Drupal core
tr: Drupal çekirdeği

en: Top center
tr: Üst orta

en: Bottom center
tr: Alt orta

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Site branding
tr: Site markası
