SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: Blue
ug: كۆك

en: Indigo
ug: تۇم سۆسۈن رەڭ

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Amber
ug: كەھرىۋا
