SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Help
uk: Довідка

en: Modules
uk: Модулі

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Sidebar
uk: Панель

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Blue
uk: Синій

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Indigo
uk: Індиго

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Project page
uk: Сторінка проекту

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Site branding
uk: Брендування сайту
