SDX Aurora (Admin Theme) (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Administration
vi: Quản lý

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Blue
vi: Xanh

en: Drupal core
vi: Nhân Drupal

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
