SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Status report
cs: Hlášení stavu

en: @module administration pages
cs: Administrace modulu @module

en: Field list
cs: Seznam polí

en: Help page
cs: Stránka s nápovědou
