SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Status report
da: Statusrapport

en: @module administration pages
da: Administrationssider for @module

en: Field list
da: Feltliste

en: Community announcements
da: Meddelelser til fællesskabet
