SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
es: Permisos

en: Status report
es: Informe de estado

en: @module administration pages
es: Página de administración de @module

en: Field list
es: Lista de campos

en: Community announcements
es: Anuncios de la comunidad
