SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Permissions
fr: Droits

en: Status report
fr: Tableau de bord d'administration

en: @module administration pages
fr: Pages d'administration de @module

en: Field list
fr: Liste des champs

en: Help page
fr: Page d'aide

en: Community announcements
fr: Annonces de la communauté
