SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: @module administration pages
lv: Moduļa @module administrācijas lapas

en: Field list
lv: Lauku saraksts

en: Community announcements
lv: Kopienas paziņojumi
