SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Status report
sv: Statusrapport

en: @module administration pages
sv: Administrationssidor för modulen @module

en: Field list
sv: Fältlista

en: Entity list
sv: Objektslista

en: Community announcements
sv: Meddelanden från gemenskapen
