SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Permissions
ca: Permisos

en: Status report
ca: Informe d'estat

en: @module administration pages
ca: Pàgines d'administració de: @module

en: Field list
ca: Llista de camps

en: Community announcements
ca: Anuncis de la comunitat
