SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Status report
de: Statusbericht

en: @module administration pages
de: Verwaltungsbereichseiten des Moduls @module

en: Field list
de: Feldliste

en: Help page
de: Hilfeseite

en: Configuration page
de: Konfigurationsseite

en: Community announcements
de: Ankündigungen der Community
