SDX DRAST (Theme Engine) (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Status report
ru: Отчёт о состоянии

en: @module administration pages
ru: Страницы управления модулем @module

en: Field list
ru: Список полей

en: Help page
ru: Страница помощи

en: Community announcements
ru: Объявления сообщества
