SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Highlighted
az: Vurğulanan
