SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet
