SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
