SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
