SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
