SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
