SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
