SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
