SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Sidebar
uk: Панель

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Highlighted
uk: Виділено
