SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: مساعدة

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
