SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
