SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat
