SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Top bar
de: Obere Leiste
