SDX React Base (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud
