SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu
