SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Highlighted
fr: Mis en évidence
