SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
