SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Top bar
hi: उपरी पट्टी
