SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Highlighted
hu: Kiemelt
