SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Highlighted
it: Evidenziato
