SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト
