SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Help
ms: Bantuan

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Highlighted
ms: Ditegaskan
