SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
