SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
