SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
