SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
