SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
