SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
