SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd
