SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
