SDX React Base (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật
