Search 404 (2.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: About
el: Περί

en: Searched %type for %keys.
el: Έγινε αναζήτηση στο %type για %keys.
