Search 404 (2.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: About
fi: Tietoja

en: Custom error message
fi: Mukautettu virheviesti

en: Searched %type for %keys.
fi: Haettiin %type hakusanoilla %keys.
