Search 404 (2.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Your search yielded no results.
ar: لا يوجد نتائج لبحثك

en: Page not found
ar: الصفحة غير موجودة

en: About
ar: حول

en: The requested page could not be found.
ar: تعذر العثور على الصفحة المطلوبة.

en: Searched %type for %keys.
ar: البحث في %type عن %key.
