Search 404 (2.1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: About
my: အကြောင်း

en: The requested page could not be found.
my: သင်ကြည့်လိုသော(တောင်းဆိုသော)စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ.....
