Search 404 (2.1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: The requested page could not be found.
hy: Հարցված էջի չի հայտնաբերվել:
