Search 404 (2.1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: The requested page could not be found.
ka: მოთხოვნილი გვერდის პოვნა ვერ მოხერხდა.
